• 02634528395
  • تهران -کرج

سایت سفارشی

سایت سفارشی
11/14/2022 4:57:00 PM $200000000

سایت سفارشی مثل هرچیز دیگه بیشتر مانند خانه های که صاحب خانه آن را برای خود و به میل خود خانواده ساخته یعنی در سایت سفارشی هر نیاز شما سنجیده سپس اقدام به عمل میشود هیچ چیز اضافی در نظر گرفته نمی شود و هیچ کمبودی هم بعد تحویل پروژه نخواهید دید حتی ظاهر سایت شما هم مانند هیچ سایتی مخصوصا سایت رقبا نخواهد بود و این یعنی تمایز در تجارت. از آنجایی که این سایت ها آماده نیستند و عد از سفارش اقدام به انجام گرفته میشود کمی زمان برو گران هستند نسبت به سایت های عادی وردپرسی.

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی دقیقا سایتی در مقابل سایت ها قالب های آماده ای هستند که نه تحویل دهنده آن و نه تحویل گیرنده آن خبری از آن ندارد و گاها امنیت پایین عدم وجود کدهای بهینه مورد نیاز مشتری را دارد یعنی کد های دارد که حجم فایل و عملکرد را کند میکند و هیچ زمانی کارفرما از آنها استفاده نمیکند از طرفی هم کارفرما عملکردی از سایت می خواهد که در بیشتر مواقع در آن ها وجود ندارد و اجرای آنها در سایت های آماده هزینه بر زمان برخواهد بود و به تمیزی سایت های سفارشی در نمی آید. 

اینترنت به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است و با آن،طراحی سایت  وب سایت های مختلفی برای پاسخگویی به نیازهای کاربران مختلف پدید آمده اند. یکی از این وب سایت ها Especial است، یک پلتفرم منحصر به فرد که خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می دهد.

Especial یک بازار آنلاین است که خریداران و فروشندگان را از سراسر جهان به هم متصل می کند. این یک پلت فرم امن برای کاربران برای خرید و فروش محصولات و خدمات در یک محیط امن و مطمئن فراهم می کند. این وب سایت همچنین به کاربران امکان دسترسی به معاملات منحصر به فرد، تخفیف ها و تبلیغات برندهای پیشرو را می دهد.

رابط کاربر پسند Especial به خریداران این امکان را می دهد که به راحتی و به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. این وب سایت همچنین اطلاعات دقیق محصول، از جمله نظرات سایر مشتریانی که همان کالا را خریداری کرده اند، ارائه می دهد. این به خریداران کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد خرید خود بگیرند.

Especial همچنین به کاربران امکان دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت، از جمله کارت های اعتباری، PayPal، Apple Pay، Google Pay و غیره را می دهد. این امر باعث می شود خریداران بدون نگرانی در مورد مسائل امنیتی یا تقلب، هزینه خرید خود را پرداخت کنند. علاوه بر این، Especial پشتیبانی 24/7 مشتری را به مشتریان ارائه می دهد تا بتوانند در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند کمک دریافت کنند.

به طور کلی، Especial یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال یک بازار آنلاین است که یک پلت فرم امن برای خرید و فروش محصولات و خدمات در یک محیط امن ارائه می دهد. Especial با رابط کاربر پسند و طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت، به خریداران آسان می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستند به سرعت و به راحتی بیابند و در عین حال آرامش خاطر را برای آنها فراهم می کند که تراکنش های آنها ایمن است.

سایت سفارشی

اگر از گوشی استفاده می کنید برای تماس لمس کنید، برای اطلاع از زمان و هزینه پروژه ها