• 02634528395
  • تهران -کرج

سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی

1/22/2022 5:41:00 PM


طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از آنجایی که روشهای پرداخت آنلاین زیاد شده و مردم با اپ های گوناگونی کار کرده اند و این اعتماد سازی شکل گرفته پس تمایل به پرداخت اینترنتی زیاد شده است. تراکم اتومبیل ها و وقت گیر بودن خرید حضوری دیگر مانند سابق خرید حضوری را لذت بخش نمیکند میل مردم به خرید آنلاین جنس زیاد شده است این روز ها ارزش وقت بیش از پیش شده. همه دوست دارند با عجله به وب سایت فروشگاه آنلاین بروند و محصولات خود را بدون ترک خانه یا محل کار خریداری کنند از این رو تمرکز به ایجاد یک سایت فروشگاهی برای مشاغل سنتی معطوف شده است.

داشتن یک سایت فروشگاهی فروش شکا از مشتریان محلی به دیدن شدن در سطح شهر و استان و کشور تبدیل میکند. این مورد تماما مزیت هست حتما مردمی هستند که از خدمات و کالاهای شما خوششان میاید و به این روش به آنها معرفی میکنید و بدون نیاز به حضورشان خدمات و محصول رو ارائه می دهید.

به سرعت فروشگاهای اینترنتی در حال رشد هستند و از این رو بسیار تخصصی عمل میکنند که بتوانند در این رقابت سخت شرکت کنند و سود خودشان را ببرند شما حتی در یک محصول و یا یک خدمات به شرط اینکه به صفحه اول گوگل برسید سود خودان را کسب میکنید و هزینه ای که برای سایت کرده اید جبران میشود.
اصلا برای راه اندازی فروشگاهتان نیاز به تحقیق ندارید بسته بودجه شما سایت طراحی و ارائه میشود و شما بهتر از هرکسی در مورد جنس و خدماتتان اطلاع دارید و کافی هست آن را بنویسید و در سایت قرار بدهید. تنوع و رنگ بندی کیفیت رو توضیح بدید و بگید چرا قیمت شما این مبلغ هست.

خب اولین صفحه باید شامل اطلاعات کلی و نشان دهنده اجناس دسته بندی ها و در کل معرفی شما باشد ک میتونید بعضی از تخفیفات و پیشتهادات را بیشتر از بقیه بزرگ نمایی کنید در ایام خاص. صفحه اول نباید و نباید شامل تمام دسته بندی ها بصورت اسلایدر کراسول ویا هرچیز دیگه ای باشه.

سرعت سایت خوانایی و راحتی در گشتن در سایت باعث میشه محصولات و خدمات بیشتری توسط کاربر دیده بشه ماندگاری مردم در وب شما بالابره و همین باعث بهتر شدن رتبه شما در گوگل میشود پس از گزافه گویی پر کردن ساید بار مخصوصا در گوشی پرهیز کنید که مشتری رو فرار میدید. مشتری فقط یک بار خرید نمیکنه حتما برمیگرده به سایتتون اگه همه چیز رو خوب بچینید.

طراحی فروشگاه اینترنتی 

طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به جستجو دارد جستجو خوبه چون ممکنه مشتری پیدا نکنه و خارج بشه یه جستجوی سریع و خوب کار راه اندازه، روش پرداختم یکی دوتاه آنلاین خوبه دوتا بانک بسه کامننتهای منفی رو پاک نکنی اگه خریداران مخصوصا خریداران رو دارم میگ کامنت گذاشتن چه راضی و چه ناراضی اصلا پاک نکن این خودش به همه از جمله کسایی که خرید کردن و نکردن ثابت میکنه صادق هستید و روراست شاید نظر منفی یکی برای شخص دیگه حسن محسوب بشه یا اصلا به اون خاصیت منفی براش مهم نباشه ولی خیالش راحت میشه که ایراد دیگه نداره و خرید میکنه مثل چی زنگ بزن تا بهت بگیم.
سرعت انقال و ارسال خب مهمه یکی از فروشگاهای بزرگ بخاطر همین دیر کرد از دور خارج شد. میشه برای کاربران مهمان یکم دیرتر ارسال کرد ولی اگه پولو آنلاین داده بهتر که سریع ببری و جنس رو بررسونی
گیر گرفتن اطلاعات زیاد از مشتری نباشید یه شماره تماس بسه اون خودش پیگیری میکنه پس هی کادر نذارید اسم شرکت و محل کار و شماره ملی

فروشگاهی سایت طراحی فروشگاهی بصورتی که دارای جزئیات باشه لازم نیست بگیم اطلاعات محصول کافی باشه که جوابای مردم رو بده و سردرگم نکنه بلاگ نمیخواد داشته باشی همون تو صفحه محصول هرچری میخوای بگو ردیفه میخونه و خرید رو میزنه کد تخفیف هم مهمه نه برای ارزونی برای زنده نگداشتن سایتت که بالاخره در روزهای مختلف یه تفاوتی با روزهای دیگه داشته باشه نمیشه کل سال یجور باشه بالاخره یه روز بارونی برفی میاد یه روز عید سبد خرید رو سبک و سریع گویاه باشه.

طراحی سایت فروشگاهی


اگر از گوشی استفاده می کنید برای تماس لمس کنید، برای اطلاع از زمان و هزینه پروژه ها