• 09122654620
  • تهران -کرج
قیمت طراحی سایت

5/31/2021 12:12:00 PM


قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در طراحی هر وب سایت شامل بسیاری از ویژگی های عمومی و بسیاری از ویژگی های خاص است ویژگی های معمول شامل گزینه های مورد نیاز در هر طراحی وب سایت است که مستقیماً با سئو یا بهینه سازی وب سایت مرتبط است اما ویژگی های خاص شامل گزینه هایی است که یک وب سایت معمولی را کاملاً حرفه ای می کند ایجاد وب سایت های منحصر به فرد. این ویژگی ها به درخواست کارفرما وب سایت بستگی دارد و حضور آنها در وب سایت الزامی نیست.

هر دوی این ویژگی ها چه عمومی و چه خصوصی این قدرت را دارند که وب سایت شما را به یک وب سایت حرفه ای تبدیل کنند. در زیر برخی از ویژگی های مهم و عمومی در طراحی وب سایت را که بر درآمد طراحی وب سایت تأثیر می گذارد به شما معرفی خواهیم کرد و می توانید از آنها برای تخمین هزینه طراحی وب سایت استفاده کنید.

به طور کلی دو روش برای طراحی وب سایت وجود دارد از جمله طراحی سایت با استفاده از یک الگوی آماده یا CMS مانند وردپرس و جوملا پرستاشاپ اوپن کارت یا طراحی سایت صفر تا 100 با اقدامات برنامه نویسی در پروژه ها هر یک از این طراحی های وب دارای ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فردی است که آنها را از یکدیگر متمایز می کند اما کل هزینه طراحی سایت با الگوی آماده یا CMS از صفر تا 100 برای هر سایت بسیار کمتر از هزینه کدنویسی است.

مهمترین عاملی که بر هزینه طراحی وب سایت تأثیر می گذارد نوع طراحی وب سایت است. همانطور که می دانید انواع مختلفی از وب سایت ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از وب سایت های شرکتی ، سایت های دانلود فیلم و سریال ، سایت های خبری ، سایت های موسیقی.

 

اگر پروژه ای که میخواهید برای طراحی یک وب سایت شرکتی باشد فضای کمتری را برای میزبانی نیاز دارید  بنابراین مجبور به پرداخت هزینه زیاد نخواهید بود اما سایت دانلودی مجموعه فیلم و موسیقی فضای بیشتر طبیعتا هزینه های میزبانی نیز افزایش می یابد.

 

یکی از مهمترین ویژگیهای عمومی که تیم برنامه نویسی در هر وب سایتی پیاده سازی می کند رابط کاربری یا UI است که می تواند کاربران وب سایت بازدیدکنندگان وب سایت شما را برای مدت طولانی در وب سایت خود نگه دارد ماندگاری طولانی کاربران در وب سایت با افزایش رتبه بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو ارتباط مستقیم دارد.

رابط کاربری به معنای هر آنچه کاربر در قالب وب سایت شما می بیند مانند تمام تصاویر استاندارد قرار داده شده در وب سایت شما به ویژه صفحه اصلی یا فیلم و محتوای متحرک منوها و سایر وب سایت ها نحوه طراحی قطعات.

در واقع تمام قسمت های وب سایت شما به ویژه صفحه اصلی باید در قالب تصویر طراحی شوند تا کاربران و بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب کند این عامل به کاربران امکان می دهد تا مدت زمان بیشتری در وب سایت شما بمانند و باعث افزایش رتبه سئو شما می شود.

UX شامل تمام کدها و خط فرمان وب سایت شما برای راحتی کاربر است اما برای کاربران یا بازدیدکنندگان قابل مشاهده نیست اگرچه تأثیر مستقیمی روی آنها دارد مانند نشان دادن نتایج بیشتر در صورت درخواست کاربر.

به عنوان مثال طراحی وب شما باید به گونه ای باشد که همه کاربران بتوانند بدون هیچ گونه سردرگمی به تمام قسمتهای آن دسترسی داشته باشند و یا به راحتی به تمام محصولات یا خدماتی که شما ارائه می دهید دسترسی داشته باشند.

دستگاهی که بیشتر برای وبگردی استفاده می شود تلفن همراه است. از آنجا که تلفن همراه همیشه بعنوان یک دستیار شخصی در کنار ما است و بیشتر روز را با او کار می کنیم بیشتر وقت خود را به وبگردی می گذرانیم.

بنابراین پاسخگویی وب سایت شما اجازه می دهد تا وب سایت شما نه تنها در تلفن های همراه بلکه در دستگاه های دیگر نیز به درستی ظاهر شود تا کاربران مجبور نباشند دائماً در صفحه تلفن همراه خود به چپ و راست پیمایش کنند این عامل منجر به ورود کاربران بیشتر با استفاده از تلفن همراه به وب سایت شما می شود و در نتیجه رتبه بندی سئو شما در موتورهای جستجو افزایش می یابد.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که می تواند سرعت بارگذاری وب سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد از جمله برخی از دستوراتی که برنامه نویسان از ابتدای طراحی وب سایت شما اعمال کرده اند و برخی از آنها تصاویر با کیفیت بالا و استفاده از گرافیک هستند سرعت وب سایت خود را کاهش ندهید.

توجه داشته باشید که سرعت کم وب سایت شما می تواند باعث از دست دادن همه کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما شود و از SEO به میزان قابل توجهی کاسته شود.

یکی از عوامل موثر در هزینه طراحی وب سایت دامنه آن است زیرا هزینه هر منطقه منحصر به فرد است بهترین و ارزانترین دامنه دامنه .ir است که به شما امکان می دهد در هزینه های طراحی سایت خود صرفه جویی کنید. می توانید استفاده کنید.

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که بسیاری از مشتریان طراحی وب به شرکت های برنامه نویسی برای استفاده در وب سایت خود نیاز دارند پنل مدیریتی قوی است در واقع پنل مدیریت قدرتمند وب سایت شما را به یک وب سایت کاملاً حرفه ای تبدیل می کند زیرا به شما امکان دسترسی به ویژگی ها و گزینه های ویژه برای مدیریت بهتر وب سایت خود با ویژگی های بهتر را می دهد.

 

عامل دیگری که بر ارزش طراحی وب سایت تأثیر می گذارد میزبانی وب است میزبان زمینی است که خانه در آن ساخته شده است میزبانی جایی است که اطلاعات و پرونده های وب سایت شما بارگذاری می شود فاکتورهای زیادی در زمینه میزبانی وب وجود دارد که بر ارزش طراحی وب سایت تأثیر می گذارد.

بیشتر اوقات اگر قصد دارید برای طراحی وب سایت خود از یک الگوی آماده استفاده کنید زمان طراحی وب سایت شما بسیار کوتاه است بنابراین هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت اما اگر می خواهید از صفر تا 100 الگوی وب سایت خود را طراحی کنید سپس CMS خود را سفارشی نگه دارید زمان طراحی وب سایت شما طولانی تر و هزینه بیشتری دارد.

شرکتی که وب سایت شما را طراحی می کند پس از اتمام طراحی آن با محتوا و مدیریت آن سروکار دارد و هزینه های ماهانه یا سالانه را بر اساس خدمات ارائه شده دریافت می کند

به طور کلی دو روش برای طراحی وب سایت وجود دارد


اگر از گوشی استفاده می کنید برای تماس لمس کنید، برای اطلاع از زمان و هزینه پروژه ها